top of page
Офисні перегородки

«‎Офісні перегородки»‎

Офісні перегородки створені для зонування приміщень. Це поділ на окремі функціональні зони при збереженні загальної стилістики приміщення. Для цих цілей можуть використовуватися різні конструкції, наприклад, алюмінієві перегородки, скляні перегородки чи розсувні перегородки.
Вони надаюсь максимум простору всередині, коли потрібно відділити невеличку зону під певні цілі.

Безрамне скління

«‎Безрамні розсувні системи»‎

Розсувні безрамні системи використовуються не тільки для зонування офісів, а також для скління терас, веранд, балконів, літніх зон кафе та ресторанів. Дані конструкції вдалий вибір з точки зору захисту від пилу, бруду, опадів, а також від сонячних променів. При цьому дають можливість трансформувати ваше приміщення та отримувати від нього більше користі. Завдяки великій варіативності відкривання, можливо підібрати систему під будь який проєм. 

Скляне огородження

Огородження зі скла - незамінний, а найголовніше, безпечний атрибут для тераси, балкону, сходів та інших елементів будинку. Сходи та перила в будинках та офісах повинні виготовлятися з міцного, надійного матеріалу, але при цьому мати витончений та сучасний вигляд. Скло сертифікований матеріал та відповідає сучасним вимогам безпеки. 

Скляне огордження
Душові кабіни

Скляні душові кабіни

Скляний душ - це незамінний атрибут сучасного дизайну інтер'єру ванної кімнати. Ми виготовляємо безліч варіацій душових кабін, від прямих до П-подібних, від одинарного скла, до розсувної системи.. Враховую брак зайвого простору в ванній кімнаті, не потрібно підлаштовуватись під типові розміри піддону, ми створимо саме той душ, котрий Вам потрібний. 

bottom of page